Als je wilt weten wie God is, kun je het beste de Bijbel lezen. Wanneer je dat doet, zie je dat er een rode draad doorheen loopt. Die rode draad laat zien wat het belangrijkste is: in relatie met God leven. Die relatie is ooit verbroken, maar God heeft een reddingsplan bedacht. We zullen zien hoe dat reddingsplan eruit ziet en hoe we opnieuw in contact kunnen komen met God.
Zes studies
Connect is geschikt om 1-op-1 of in een kleine groep aan de slag te gaan met een aantal basis principes van het christelijk geloof. De thema’s die behandeld worden zijn:
- Wie is God?
- Waarom God?
- Een verbroken relatie
- Gods verlossingsplan
- De balans opmaken
- Een keuze
Is het nog een stap te ver om op deze manier in gesprek te zijn over geloof, bekijk ook eens Contact en The FOUR. Deze materialen bevatten dezelfde thema’s, maar gaan er minder diep op in. Ben je juist toe aan een stap verder? Kijk dan eens naar Living Online!
Aan de slag met Connect?
Via de Agapè webshop kun je de studies bestellen. Neem contact met ons op als je eerst meer wilt weten over hoe je deze studies inzet om een niet-gelovige meer over God te leren.